Auschwitz

Auschwitz – bilety online

Co roku bardzo wiele turystów odwiedza muzeum w Oświęcimiu. W artykule dowiesz się jak dostać do muzeum Auschwitz – bilety online .

auschwitz concentration camp bilety online

Auschwitz i Birkenau

Każdego roku do Muzeum Auschwitz i Birkenau odwiedzą ponad 2 miliony turystów z Polski i całego świata. Jest to jedna z najważniejszych destynacji turystów polskich i regionalnych. Co powoduje iż jest to najczęściej odwiedzane muzeum w Polsce.

Jednak powoduje to iż w okresy wakacyjne czy weekendy lub czas świąt państwowych tworzą się bardzo długie kolejki przed wejściem do muzeum. Jednak turyści nie wiedzą iż istnieje dzienny limit wejść do muzeum.

Powoduje to iż wiele osób które przyjechały do muzeum bez wcześniejszego zakupu biletu czy zwiedzania z przewodnikiem nie zostaną wpuszczeni do środka.

 

Auschwitz – bilety online

Dziennie limity, bardzo kolejki do wejścia, brak biletów powoduje iż twoja wizyta w muzeum będzie nieszczęśliwa dla ciebie.

Dlatego sugerujemy zakup biletu do muzeum oraz zwiedzania online. Możesz zakupić zwiedzanie z opcją transportu lub sam dojeżdżasz na miejsce własnym samochodem ale kupujesz online z wyprzedzeniem bilet wstępu. Który umożliwi ci zobaczenie tego muzeum.

Poniżej znajdziesz bilety dostępne online. Doradzamy zakupić opcje zwiedzania z większym wyprzedzeniem.

Umożliwi to tobie wybranej dogodnej godziny zwiedzania. Oraz będziesz pewny iż zwiedzanie z przewodnikiem w twoim języku jest dostępne.

 

Sprawdź inne nasze artykuły
Tradycje Krakowa
Historia Auschwitz
Zabytki Krakowa
Auschwitz Birkenau

Czy uważasz że łatwo dostać się do muzeum  Auschwitz i Birkenau ? Napisz o swoich doświadczeniach w komentarzach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button